ذخیره‌ساز HPE Primera

وجود یک ذخیره‌ساز با قابلیت انتقال و ذخیره سریع اطلاعات از موارد حیاتی برای هر سازمان یا کسب و کار است. شرکت HPE با معرفی ذخیره‌ساز HPE Primera توانسته گامی اساسی در برطرف نمودن نیاز سازمان‌ها در زمینه ذخیره و پشتیبان‌گیری از اطلاعات بردارد. شرکت نوین تراشه ویراپارسیان با واردات مستقیم ذخیره‌ساز HPE Primera 600 بار دیگر پیشتاز بودن خود را در زمینه واردات سخت‌افزارهای ساختمان داده به اثبات رسانده است. از معایب اصلی استوریج‌های قدیمی می‌توان به عدم پشتیبان‌گیری کامل از اطلاعات و نصب طولانی اشاره کرد. در ادامه مزایای ذخیره‌ساز HPE Primera 600 را بررسی می‌کنیم.

یکپارچه‌سازی آسان ذخیره‌ساز HPE Primera

ذخیره‌ساز HPE Primera 600 به راحتی با فریم سرور HPE Synergy و یا سروهای قرارگرفته درون رک HPE تطابق پیدا می‌کند. این ذخیره‌ساز با استفاده از انواع API نرم‌افزاری قابلیت هدایت و مدیریت منابع ذخیره‌ساز را فراهم می‌کند.
پلتفرم‌های ذخیره‌ساز درون HPE Primera 600 به صورت متراکم قرار گرفته‌اند تا منبعی کامل را برای پشتیبانی و ذخیره اطلاعات در اختیار کاربران قرار دهند. ذخیره‌ساز HPE Primera از انواع حافظه‌های LFF و SFF با ظرفیت‌های متنوع پشتیبانی می‌کند.

HPE Primera 600
HPE Primera 600 compatibality